Mēs mācām runāt

Jaunas svešvalodas apguvei vecuma ierobežojuma nav! Jo ātrāk sāksi, jo ātrāk varēsi pielietot jaunapgūto praksē!

Mācoties pie mums un, apgūstot valodu kopā, Tu sasniegsi rezultātu, kas atvērs jaunus komunikācijas apvāršņus. Mēs pielietojam īpaši efektīvas metodes, kas attīstīs gan Tavu runas prasmi Tevis izvēlētajā valodā, gan komunikācijas mākslu kopumā. Izvēlies kādu no piedāvātajiem apmācību veidiem vai sazinies ar mums, lai kopā piemeklētu īpaši Tev piemērotu valodas apmācības modeli.

Mēs mācām RUNĀT!


Nodarbības ONLINE vidē - grupās un individuāli

  • Zvani un piesakies: 26170488

Sabiedrības Integrācijas Fonds logo

No 4.jūlija līdz 14.novembrim, Latvijas valsts budžeta finansētas programmas “Latviešu valodas mācības Ukrainas civiliedzīvotājiem” ietvaros, “Valodu Vēstniecībā” latviešu valodas pamatus apgūst 26 bēgļi no Ukrainas, kuri patvērumu atraduši mūsu valstī.

Nodarbības grupā

Jauna valoda nav jāapgūst vienatnē. Draudzīgās sarunās, kopā ar citiem valodas apguvējiem un mūsu speciālistiem, valoda tiek apgūta nemanot. Mēs palīdzēsim Tev sasniegt jaunas valodas virsotnes!

Individuālās nodarbības

Piedāvājam individuālas valodu apguves nodarbības studentiem visās vecuma grupās. Neatkarīgi no tā, vai apgūsti jaunu valodu vai pilnveido esošās zināšanas, mēs atradīsim Tev piemērotāko mācību programmu!

Skype nodarbības

Ne vienmēr ir iespēja apmeklēt nodarbības klātienē. Tas nav šķērslis, lai apgūtu jaunu valodu vai nostiprinātu jau esošās valodu zināšanas. Mūsu speciālisti labprāt palīdzēs apgūt valodu virtuālajā vidē.

Uzziniet, kurš apmācību veids Jums ir vispiemērotākais, zvanot 26170488 vai rakstot uz birojs@valodu-vestnieciba.lv

Mūsu konsultanti sniegs Jums atbildi vienas darba dienas laikā

Piesakies mūsu jaunumiem

  • saņem informāciju par īsiem, praktiskiem padomiem
  • saņem praktisku informāciju par svešvalodu apguvi
  • uzzini, kā beidzot „pabeigt” mācīties angļu valodu
Mēs izmantojam sīkdatnes. Tās uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecināt, ka piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, kā arī to iespējamai nodošanai trešajām pusēm. Piekrišanu var atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes Jūsu ierīcēs.