Mēs mācām runāt

Bērniem un pusaudžiem

Svešvalodu nodarbības pirmsskolas izglītības iestādē

Vislabākais laiks valodas apguvei ir pirmskolas vecums. Šajā posmā bērna prāts ir atvērts jaunām zināšanām, kā arī spēj tās apgūt īpaši ātri un efektīvi, lai pielietotu turpmākajā dzīvē. Mēs piedāvājam aizraujošas svešvalodu nodarbības, kas veidotas pielāgojoties pirmskolas vecuma bērniem.

Svešvalodu nodarbības mūsu birojā

Lai apgūtu svešvalodu kvalitatīvi ir jāsāk ar pašiem pamatiem. Piedāvājam interesantas un interaktīvas svešvalodu nodarbības bērniem, kuri vēlas mācīties un papildināt zināšanas ārpus skolas. Nodarbības notiek mūsu birojā, izmantojot dažādas apmācību metodes, lai sniegtu Jūsu atvasei vispiemērotāko valodas apguves veidu.

Svešvalodu nodarbības sākumskolā

Sagatavo savu bērnu skolas gaitām laicīgi! Uzturi sava bērna valodas prasmes augstā līmenī, izmantojot mūsu piedāvāto pakalpojumu – svešvalodas nodarbības sākumskolas skolēniem.

Svešvalodu nodarbības brīvlaikā

Izmanto brīvlaiku gudri - sniedz iespēju savam bērnam gūt jaunas zināšanas arī vasarā! Mēs parūpēsimies, lai Tavs bērns ne tikai izbauda vasaru, bet arī pavada to lietderīgi un iegūst jaunas svešvalodas zināšanas!