Teens Cover

Svešvalodu nodarbības pirmsskolas izglītības iestādē

Tieši pirmsskolas gadi ir vislabākie, kad bērns spēj svešvalodas apgūt visefektīvāk un ātrāk, tāpēc piedāvājam bērnu vecumposmam atbilstošas un aizraujošas svešvalodu nodarbības arī pirmsskolas izglītības iestādēs jau vairākus gadus. Ja vēlies dot savam bērnam iespēju uzsākt skolas gaitas ar labu svešvalodas pamatu un iemīlēt svešvalodu jau agrā vecumā, mēs priecāsimies palīdzēt! Uzzini vairāk, zvanot 26415317 vai piesakies šeit.

Svešvalodu nodarbības mūsu birojā

Ne vienmēr svešvalodu apgūšana skolā, televīzijā vai internetā ir pietiekami efektīva un bieži bērnam un viņa vecākiem ar to vien nepietiek. Tieši tāpēc mēs piedāvājam apgūt svešvalodu arī mūsu biroja telpās ārpus skolas laika, lai katram bērnam būtu iespēja augt un pilnveidot savas svešvalodu zināšanas papildus ikdienā piedāvātajām iespējām. Uzzini vairāk, zvanot 26415317 vai piesakies šeit.

Svešvalodu nodarbības brīvlaikā

Vasara ir laiks atpūtai un laba laika pavadīšanai. Bet kādēļ gan nepavadīt šo laiku interesanti un lietderīgi. Ja vēlies, lai Tavs bērns pilnvērtīgi, saistoši un interesanti pavada savas vasaras brīvdienas, vienlaicīgi attīstot savas svešvalodu zināšanas, uzzini vairāk šeit.

Svešvalodu nodarbības sākumskolā

Ja vēlies uzturēt sava bērna svešvalodu prasmes augstā līmenī arī uzsākot skolas gaitas, iespējams tieši nodarbības sākumskolā ir tas, kas Jūsu bērnam ir nepieciešams. Ja tā, zvani 26415317 vai piesakies šeit.