Piesaki savu bērnu mācībām bērnudārzā

PIEDĀVĀJAM APGŪT SVEŠVALODAS ATTĀLINĀTI interaktīvā un interesantā veidā gan skolas, gan pirmsskolas vecuma bērniem. 

Piedāvājam nodarbības gan grupās, gan privāti, kā arī palīdzēsim jūsu bērnam izpildīt svešvalodas mājasdarbus vai sagatavoties eksāmenam

Sazinies ar mums un uzzini vairāk!

pirmsskolas izglītības iestādē

Vislabākais laiks valodas apguvei ir pirmskolas vecums. Šajā posmā bērna prāts ir atvērts jaunām zināšanām, kā arī spēj tās apgūt īpaši ātri un efektīvi, lai pielietotu turpmākajā dzīvē. Mēs piedāvājam aizraujošas svešvalodu nodarbības, kas veidotas pielāgojoties pirmskolas vecuma bērniem.

mūsu birojā, online

Lai apgūtu svešvalodu kvalitatīvi ir jāsāk ar pašiem pamatiem. Piedāvājam interesantas un interaktīvas svešvalodu nodarbības bērniem, kuri vēlas mācīties un papildināt zināšanas ārpus skolas. Nodarbības notiek mūsu birojā, izmantojot dažādas apmācību metodes, lai sniegtu Jūsu atvasei vispiemērotāko valodas apguves veidu.

sākumskolā

Sagatavo savu bērnu skolas gaitām laicīgi! Uzturi sava bērna valodas prasmes augstā līmenī, izmantojot mūsu piedāvāto pakalpojumu – svešvalodas nodarbības sākumskolas skolēniem.

brīvlaikā

Izmanto brīvlaiku gudri - sniedz iespēju savam bērnam gūt jaunas zināšanas arī vasarā! Mēs parūpēsimies, lai Tavs bērns ne tikai izbauda vasaru, bet arī pavada to lietderīgi un iegūst jaunas svešvalodas zināšanas!

VIDEO

Piesakies mūsu jaunumiem

  • saņem informāciju par īsiem, praktiskiem padomiem
  • saņem praktisku informāciju par svešvalodu apguvi
  • uzzini, kā beidzot „pabeigt” mācīties angļu valodu
Mēs izmantojam sīkdatnes. Tās uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecināt, ka piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, kā arī to iespējamai nodošanai trešajām pusēm. Piekrišanu var atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes Jūsu ierīcēs.