Mēs mācām runāt

Ja vēlaties uzlabot sava uzņēmuma efektivitāti, klientu apkalpošanas līmeni un darbinieku kvalifikāciju, mēs varam jums palīdzēt. Mūsu pieredzējušie un profesionālie pasniedzēji var palīdzēt jums sasniegt jaunus apvāršņus jebkurā uzņēmējdarbības nozarē.

Jau vairāk nekā 20 gadus Valodu Vēstniecība palīdz dažādu nozaru uzņēmējiem uzlabot darbinieku valodu zināšanas. Piedāvājam apmācības gan grupās, gan individuāli turpat jūsu uzņēmuma telpās. Katrai nozarei ir sava specifika, kurā mūsu valodu speciālisti palīdzēs pilnveidot darbinieku valodas zināšanas. Esam palīdzējuši pilnveidot zināšanas ražošanas, apkalpošanas, medicīnas un citu nozares speciālistiem. Mūsu valodu speciālisti var palīdzēt apgūt un paplašināt valodu zināšanas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem valodas lietotājiem.

Mūsu speciālisti + jūsu darba vieta = efektīvs laika un zināšanu apvienojums.

Nodarbības grupā

Jauna valoda nav jāapgūst vienatnē. Draudzīgās sarunās, kopā ar citiem valodas apguvējiem un mūsu speciālistiem, valoda tiek apgūta nemanot. Mēs palīdzēsim Tev sasniegt jaunas valodas virsotnes!

Individuālās nodarbības

Piedāvājam individuālas valodu apguves nodarbības studentiem visās vecuma grupās. Neatkarīgi no tā, vai apgūsti jaunu valodu vai pilnveido esošās zināšanas, mēs atradīsim Tev piemērotāko mācību programmu!

Skype nodarbības

Ne vienmēr ir iespēja apmeklēt nodarbības klātienē. Tas nav šķērslis, lai apgūtu jaunu valodu vai nostiprinātu jau esošās valodu zināšanas. Mūsu speciālisti labprāt palīdzēs apgūt valodu virtuālajā vidē.

Uzziniet, kurš apmācību veids jums ir vispiemērotākais, zvanot 26170488 vai rakstot uz birojs@valodu-vestnieciba.lv

Mūsu konsultanti sniegs Jums atbildi vienas darba dienas laikā

Piesakies mūsu jaunumiem

  • saņem informāciju par īsiem, praktiskiem padomiem
  • saņem praktisku informāciju par svešvalodu apguvi
  • uzzini, kā beidzot „pabeigt” mācīties angļu valodu
Mēs izmantojam sīkdatnes. Tās uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecināt, ka piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, kā arī to iespējamai nodošanai trešajām pusēm. Piekrišanu var atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes Jūsu ierīcēs.