Piesaki savu bērnu mācībām bērnudārzā

MĒS PIEDĀVĀJAM

Valodu Vēstniecība – zinātkāru profesionāļu komanda, kas atradīs piemērotāko risinājumu tieši Jums! Piedāvājam valodu apmācības un tekstu tulkošanu latviešu, krievu, angļu, spāņu, franču un citās pasaules valstu valodās.

Featured Box Image

Nodarbības pieaugušajiem

Apgūt valodu – tas ir vienkāršāk nekā Tu domā! Piedāvājam individuālas valodu apguves nodarbības studentiem jebkurā vecumā. Neatkarīgi no tā, vai apgūsti jaunu valodu vai papildini esošās valodas zināšanas, mēs atradīsim Tev piemērotāko mācību programmu. Valodu apmācības pieejamas gan klātienē, gan attālināti, izmantojot Skype.

Uzzināt vairāk
Featured Box Image

Nodarbības bērniem un pusaudžiem

Apgūsti valodu ar prieku!

Nodarbības bērniem ļauj apgūt valodu viegli –– saistošā un pat mazākajiem audzēkņiem piemērotā veidā. Piedāvājam svešvalodu nodarbības bērnu dārzos un skolās. Skolēnu brīvlaikos rīkojam angļu valodas nometnes gan pašiem mazākajiem, gan skolas vecuma bērniem dažādās Latvijas pilsētās.

Uzzināt vairāk
Featured Box Image

Nodarbības uzņēmumos

Pārāk aizņemti, lai nāktu uz nodarbībām pie mums? Tas nekas, mūsu skolotāji ir gatavi doties pie jums! Piedāvājam nodarbības, kurās ikviens var izkopt savas valodas prasmes gan grupās, gan privāti. Mūsu speciālisti noskaidros darbinieku pašreizējo zināšanu līmeni un izveidos mācību grupas, atbilstoši viņu sagatavotības līmenim.

Uzzināt vairāk
Featured Box Image

Tulkošanas pakalpojumi

Piedāvājam tulkošanas pakalpojumus Tev nepieciešamajā valodā.

Mēs izvēlēsimies atbilstošākos tulkotājus un tekstu redaktorus, lai nodrošinātu visaugstāko tekstu kvalitāti.

Mūsu pakalpojumu klāstā ietilpst gan rakstiskie, gan mutiskie tulkojumi, kā arī varam piedāvāt notariāli apliecinātus tulkojumus.

Uzzināt vairāk

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES

Jaunas profesionālās iespējas, pārliecība par savām valodas prasmēm un ceļotprieks – vislielāko gandarījumu rada neskaitāmie audzēkņu stāsti par to, kā valodas nodarbības ir uzlabojušas viņu ikdienu. Iepazīsties, ko par mums saka klienti!

Apzināti izvēlējos mācīties „Valodu Vēstniecībā”, jo, manuprāt, tā ir vienīgā mācību iestāde, kura valodas apguvē strādā ar komunikācijas metodi. Esmu uzlabojusi visas valodas prasmes: klausīšanos, runāšanu, rakstīšanu un lasīšanu. To visu palīdz izdarīt „Valodu Vēstniecībā” radītie mācību līdzekļi.

Inese Kūliņa (Rīga)

Kopā ar meitiņu Danielu sakām vislielāko un mīļāko paldies par pirmo aizvadīto gadu, angļu valodas zinības apgūstot! Īpašs paldies skolotājai Agnesei - par spēju ieinteresēt, lieliski apmācīt un nostiprināt angļu valodu! Noteikti turpināsim iesākto!

Danielas mamma Līga (PII „Mazulītis”, Liepājā)

Paldies „Valodu Vēstniecībai” par lielisko pieredzi un iespēju, jo jūtu būtiskas izmaiņas manā angļu valodas pielietojumā – drošāk un plašāk spēju veidot sarunu, nebaidos runāt un spēju veidot teikumus dažādos laikos. Pateicoties intensīvajam nodarbību grafikam, angļu valoda šobrīd burtiski dzīvo manā galvā un tas ir labi. Iesaku šo mācību formu cilvēkiem, kuriem strauji jāapgūst valoda.

Gunta Gasiņa (Rīga)

Vēlos redzēt savu bērnu priecīgu un apmierinātu, tādēļ vēlētos pieteikt viņu angļu valodas nodarbībām arī nākamajā mācību gadā, lai turpina apgūt zināšanas Jūsu lielisko skolotāju profesionālajā vadībā! Iepriekšējais mācību gads kopā ar skolotāju Elīnu bija lielisks!

Žanetes mamma Karīna (PII „Kurzeme”, Rīgā)

Paldies par nodarbībām, kuras vadīja ļoti inteliģenta un korekta pasniedzēja. Pasniedzēja Viktorija man vārda tiešā nozīmē atvēra muti angļu valodai pēc 40 gadu pārtraukuma. Paldies!

Modra Muižniece (Rīga)

Ance apmeklēja nodarbības bērnu dārzā divus gadus, kas arī bija iemesls, kāpēc viņa ir tik ļoti iemīlējusi angļu valodu. Šobrīd Ance mācīsies jau 4. klasē, un joprojām skolā viņai ir garlaicīgi angļu valodas stundās, jo viņa visu jau zina un ir labākā klasē. Atzīmes ir tikai 9 un 10. Esam priecīgi, ka Ancei ir ielikti tik spēcīgi pamati. Iedrošinu visus vecākus ļaut saviem bērniem iegūt šo fantastisko pieredzi un mācīšanās prieku.

Ances mamma Laura (PII „Ķipars”, Liepājā)

Piesakies mūsu jaunumiem

  • saņem informāciju par īsiem, praktiskiem padomiem
  • saņem praktisku informāciju par svešvalodu apguvi
  • uzzini, kā beidzot „pabeigt” mācīties angļu valodu
Mēs izmantojam sīkdatnes. Tās uzkrāj anonīmus datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot portālu, Jūs apliecināt, ka piekrītat šo sīkdatņu izmantošanai, kā arī to iespējamai nodošanai trešajām pusēm. Piekrišanu var atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes Jūsu ierīcēs.